son_-revize_-afis_fun_ankara

Biletler için tıklayın!

 

 

14 Ocak 2016’da IF Performans Hall’da gerçekleşecek etkinliğimizin moderatörlüğünü Mehmet Auf yapacak.

Mehmet Auf 

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş MAerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye’ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000’den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Konuşmacılarımız:

Emre Aksoy

Internet sektörüne 2000’lerin başında giriş yapan  ve pek çok start-up projede görev alan Emre Aksoy, Türkiye’nin önde gelen online medya şirketlerinde çalıştıktan sonra Start-up ekosistemini daha iyi anlayabilmek için 2013 yılında California’ya yerleşti. Şu an Branch Metrics’in Türkiye Evangelist’i olarak çalışıyor.

Umutcan Duman

2015 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.  Daha önce de ESTIEM (Avrupa Endüstri Mühendisliği ve İşletme Öğrencileri) dahilinde eğitimler vermiş, StajUp.com ve Conection Raiser şirketlerinin kuruculuğunu yapmıştır. Türkiye Girişimcilik Vakfı Fellow Programı’nın bir parçasıdır. Kendisi şu an üç arkadaşıyla kurduğu “Evreka” adındaki şirketin CEO’su ve Kurucu Ortağı’dır.

Sertaç Doğanay 

İstanbul Tıp Fakültesi’nde büyük keyifle okumasının başlıca sebepleri arasında, öğrencilik döneminde yaptığı radyo programcılığı, parti organizatörlüğü – DJ’liği ve uluslararası tıp öğrencileri kongresinin düzenleme kurulunda yer alması vardır. İlaç sektöründeki 10 yıllık pazarlama ve satış yönetimi kariyerinin ardından, 2010 yılından beri sosyal medya ve dijital pazarlama alanında çalışmaktadır. Teoride bir X, pratikte bir Y kuşağıdır.

 

Subscribe to our Newsletter and receive a free copy of the Fuckup Book

We will send you monthly updates about Fuckup Nights, you can unsubscribe anytime if you no longer want to hear from us.

You have Successfully Subscribed!