facebook_cover_fun_ankara

Bizi öldürmeyen ‘fuck up’ güçlendirir!

FuckUp Nights Nedir?

Öncelikle ‘Fuck up’ terimi sizi şoka sokup, zihninizi olmaması gereken yerlere götürmesin! ‘Fuck up’  demek, çuvallamak , batırmak, özetle yaptığın her ne işse umulmadık bir şekilde başarısız olmak demek.

Hiç başlamadığın bir projede başarısız olma olasılığın %100. Dolayısı ile bir işi yapmaya karar verip yola çıktığında, kaybedeceğin hiçbir şey yok.  Süper değil mi?

FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket.  Biz de bu küresel harekete katılıp,  girişimcilik ekosistemine bir katkı yapalım istedik.

Bu kutlamaya katılmanızı, bu hareketin vereceği ilham ve motivasyon fırsatını yakalamanızı diliyoruz.

Başarı hikayelerini çok dinledik.  Bir de başarısızlık hikayelerini dinleyelim ve ilham alalım dedik. Ne de olsa, yapılan doğruyu tekrarlamanın tek bir yolu var. Yapılan yanlışı tekrarlamamanın ise binlerce heyecanlı ve farklı yolu!

Neler Olacak?

Çoğunuzun tanıdığı, motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç ‘fuck up’ tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı  (Fuckupper entrepreneur / fuckupreneur) bizlerle deneyimlerini paylaşacak. Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler.  Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz  sorularımızla yardımcı olacağız:)

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Neden IF Performance Hall?

1. Mekan çok cool!

2. Toplu taşıma ile kolay ulaşılabilir.

3. Arabası olanlar için karşısında kocaman bir otopark var.

4. Hem bira içip, hem konuşma dinleyip hem de networking yapılabileceğine inanıyoruz.

14 Ocak’ta bizle olun! Bakalım yapılabiliyor muymuş hep beraber deneyelim!

Program

19.30- 20.00  Kayıt

20.00-20.15  Giriş

20.15-21.00  Konuşmacılar ve Soru Cevap

21:00-22:30 Takılma, sohbet, networking, vs.

 

 

Subscribe to our Newsletter and receive a free copy of the Fuckup Book

We will send you monthly updates about Fuckup Nights, you can unsubscribe anytime if you no longer want to hear from us.

You have Successfully Subscribed!