Trečiasis FuckUp Nights Vilnius – finalinis sezono renginys – su dar daugiau pranešėjų!
FuckUp Nights – tai renginiai apie versle ar projektuose patirtas nesėkmes, organizuojami 172 miestuose, 6 žemynuose, 25-iomis kalbomis. FuckUp Nights, organizuojamas Vilniuje, kviečia jus jau į trečiąjį, paskutinį šiais metais vyksiantį renginį!
Renginio idėja: žmonės atvyksta pasiklausyti pranešėjų, pasakojančių apie savo nesėkmes. Kiekvienam pranešėjui skirtos 7 minutės ir 10 skaidrių, kurios automatiškai keičiasi kas 40 sekundžių. Po kiekvieno pranešimo yra laiko klausimų – atsakymų sesijai, o po visų renginio pranešimų – networkingas, pašnekesiai, alus, etc.
1-cover-fb
Taigi, lapkričio 17 dieną, po dienos darbų kviečiame atvykti į Rise Vilnius, kuriame išgirsite pranešėjų nesėkmių istorijas. Susitikime 19:30, pradėsime 19:45!
  • Aidas Puklevicius: Rašytojas, scenaristas, VRP Hill + Knowlton Strategies kūrybos vadovas.
  • Tomas Medeckis: P2P skolinimo ir finansavimo platformos Welltrado įkūrėjas ir vykdantysis direktorius, Rise Vilnius narys.
  • Arnoldas Pranckevičius: Naujasis Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, nuo 2009 m. Belgijos Lietuvių bendruomenės pirmininkas, 2004-2006 Prezidento Valdo Adamkaus patarėjas.
  • Alex GibbKurk Lietuvai ir Invest Lithuania valdybos narys, turintis didžiulę patirtį NVO bei finansų sektoriuje, taip pat ir Europos parlamente, derantis dėl Lietuvos įstojimo į ES. Savo verslumo talentą atrado būdamas aštuonerių ir nuo tada yra prisidėjęs prie daugiau nei 10 startuolių, kurių didžioji dalis deja žlugo. Jo nuomone – nesėkmė yra tiesioginis kelias į tobulėjimą.
Registracija į renginį – jau greitai, sekite naujienas mūsų Facebook puslapyje!

Subscribe to our Newsletter and receive a free copy of the Fuckup Book

We will send you monthly updates about Fuckup Nights, you can unsubscribe anytime if you no longer want to hear from us.

You have Successfully Subscribed!